SOCL.cz
blog nejen o Internetu

Vánoce u WEDOSu - sleva 60 procent!

publikováno 27. 12. 2016 v 19:12

WEDOS mám rád. A není tomu jen proto, že se od něj my, zákazníci, pravidelně setkáváme se slevovými akcemi. Ostatně na slovo "sleva" náš národ prostě slyší.

WEDOS logo

Rád vzpomínám na chvilky soutěživého napětí, jak se před časem hrálo o notebooky FUJITSU nebo o automobil ŠKODA Rapid. Byla to legrace a rozhodně to vnímám jako pozitivní počin směrem k zákazníkovi. Tyto Vánoce pro nás WEDOS připravil něco méně akčního, protože vyhrává prostě každý. Slevový kupón VANOCE2016 dává 60% slevu na nové objednávky až do 31.12.2016!

WEDOS a permanentní slevy

Na webu WEDOSu se můžete každý den dočíst, že zrovna DNES je 50% SLEVA. Což se moc nelíbí konkurenci. Tato sleva totiž platí podezřele dlouho. :-) Správně zvoleným slovním obratem v návštěvníkovi vyvolají dojem, že tato sleva platí pouze dnes a je proto záhodno jí co nejdříve využít. Samozřejmě se sleva uplatní pouze na nové objednávky a na první fakturační období, to je jasné. Jen výjmečné jsou slevy na prodloužení služeb, ale také občas jsou.

VPS? SSD!

Mám-li mluvit zcela upřímně a konkrétně, i já začínám uvažovat, že kupón VANOCE2016 využiju. Důvodů mám víc: Za 2 měsíce mi končí stávající VPS. Už dávno jsem chtěl na serveru přeinstalovat operační systém. Teď to celé běží na postarším Slackware linuxu a standardním VPS. Díky tomu, že už IPv4 adresa u jejich SSD VPS nestojí majlant (pouze 1Kč/měsíc), je to pro mne jasná volba. K tomu přičtu ještě 2GB RAM místo 1GB. Jako operační systém nahodím CentOS 7 a budu spoko odpolko. :) Akorát se teda netěším na konfiguraci serveru, mám ale sepsaných pár how-to poznámek. Na migraci budu mít navíc dostatek času, takže myslím, že není důvod otálet.

štítky: Internet slevy upgrade VPS WEDOS
2617x přečteno

Komentáře k článku (1)

20. 3. 2018 v 22:10 Petr napsal(a)
Pokud potřebujete aktuální slevové kupony na nákup u WEDOS najdete je na http://wedosslevovykupon.cz/ . Do konce března sleva 75% na nový webhosting.


Přidejte komentář
Vaše jméno/přezdívka: (max 40 znaků)

Web: (nepovinné, zadejte s http(s)://, max 100 znaků)

Opiště sekvenci znaků:

captcha!

Zde napište komentář: (max 512 znaků)

Copyright © 2015-2024 SOCL.cz, RSS 2.0 RSS kanál blogu
Všechna práva vyhrazena, nebo tak nějak.

WEDOS BANNER