SOCL.cz
blog nejen o Internetu

Už i WEDOS spamuje?

publikováno 15. 5. 2016 v 11:33 (aktualizováno 5. 6.)

Taky tak nesnášíte spam? Já jsem na něj přímo alergický! O to víc zamrzí, pokud mi posílá spam někdo, od koho bych to nikdy nečekal a o kom jsem si myslel, že by podobné věci ani schopen nebyl...

Zákazníkem společnosti WEDOS jsem už více než 5 let. Musím dodat, že spokojeným zákazníkem. Dobré ceny, dle mého i kvalitní služby, co více si přát. Sice občas na netu najdu zkušenosti jiných lidí, kteří až tak pozitivní zkušenost nemají, ale to bude asi zapříčiněno tím, že já u nich mám VPS a ne webhosting, na který se poslední dobou snáší poměrně velká kritika. A popravdě - někdy je ten jejich webhosting vážně hrůza. Čekat na prvotní načtení webové stránky 15 sekund a víc je v dnešní době k pláči. Mé VPS tímto netrpí, tam jsem svým vlastním pánem a výkonu mám zatím dostatek.

Ale zpět k tomu, co mne tak vytočilo - spam, který mi přišel z WEDOSu. Sice jsem jejich zákazník, ano, odsouhlasil jsem zasílání novinek na e-mail, ale pečlivě jsem si vybral, které kategorie mne opravdu zajímají, viz:

Zasílání novinek e-mailem
Zasílání novinek e-mailem v rozhraní WEDOSu mého účtu

Je to spam, není to spam?

Dne 9. května 2016 mi přišel e-mail se subjektem POJISTENI.cz - online sjednání za skvělé ceny, kde milý WEDOS popisoval novinky u svého projektu pojisteni.cz. A mám snad v nastavení zasílání novinek zaškrnutu volbu, že mne zajímají informace o serveru pojisteni.cz? Nemám a totálně mne tyto novinky nezajímají. A zcela logicky informace ohledně serveru pojisteni.cz nespadá pod obecné informace společnosti WEDOS. Mají tohle zapotřebí? Na koho to svedou? Na horlivého brigádníka, který už dostal výpověď? Chybu informačního systému? Nebo budou tvrdit, že se jedná o tak zásadní změny, že se rozhodli podělit se o ně i s těmi zákazníky, které to vůbec nezajímá? V menu liště v administraci účtu se objevil odkaz na pojisteni.cz, tam, kde by vůbec neměl být.

WEDOS administrace

Myslím si, že se WEDOS snaží proniknout i na poněkud jiný trh než jsou webhostingové služby a bohužel zvolil dost nešťastný způsob, jak zákazníkům agresivně vnutit svůj projekt. Nerespektovat přání svých zákazníků je cesta do pekel. Ach jo...

--- aktualizováno ---

Sám Josef Grill z vedení společnosti se mi do e-mailu omluvil, že muselo dojít k nějaké chybě a že se pokusí zjistit, co se stalo. Sice se už neozval, ale jak jsem napsal, omluvil se za vzniklé nepříjemnosti a to já beru. Věřím, že si příště dají pozor. :)

štítky: spam WEDOS
3577x přečteno

Komentáře k článku (0)

Zatím nikdo nic nenapsal, chcete být první?
Vaše jméno/přezdívka: (max 40 znaků)

Web: (nepovinné, zadejte s http(s)://, max 100 znaků)

Opiště sekvenci znaků:

captcha!

Zde napište komentář: (max 512 znaků)

Copyright © 2015-2024 SOCL.cz, RSS 2.0 RSS kanál blogu
Všechna práva vyhrazena, nebo tak nějak.

WEDOS BANNER