Na nově zřízeném VPS (běží na něm linux CentOS 7 pod VMware ESXi) jsem zprovoznil TOR Bridge doplněný o pluggable transports s podporou protokolu obfs4. Díky tomu se data od klientů k mému "mostu" transformují tak, aby nešlo poznat, že se jedná o datový provoz TORu a není tak snadné spojení zablokovat nějakým DPI firewallem po trase...
celý článek, komentáře (0)
Nedávno jsem zde referoval své zkušenosti s VPS od Hukotu (pro provoz TOR relay nodu) a moc dobře to nedopadlo. Teď bych vám rád představil nejmenší Cloud VPS od FORPSI, který je velmi lákavý nejen svou cenou...
celý článek, komentáře (0)
Rozhodl jsem se znovu podpořit komunitu okolo anonymizační sítě TOR a investoval jsem do nového VPS od společnosti Hukot. Naleznete zde něco málo informací o jejich nejlevnější variantě VPS a o tom, zda tato konfigurace dostačuje pro zprovoznění běžného TOR relay node.
celý článek, komentáře (9)
Sepsal jsem pár poznatků, jak jsem na MikroTiku zprovoznil virtuální AP (VirtualAP) se sekundárním SSID (například pro návštěvníky), přičemž veškerý tento provoz běhá přes VPNku. Třeba se to někomu může hodit, i když jde o dost specifickou konfiguraci. :-)
celý článek, komentáře (3)
Používáte občas anonymizační síť TOR? Pokud máte k dispozici server s veřejnou IP adresou a dostatečnou konektivitou, můžete na oplátku podpořit komunitu a spustit vlastní non-exit relay node, který bude sloužit ostatním uživatelům.
celý článek, komentáře (2)
V důsledku enormního nárůstu komentářového spamu u jednoho svého staršího projektu jsem se rozhodl zablokovat všechny přispěvatele, kteří přichází přes anonymizační síť TOR - řešení v PHP je jen na pár řádek.
celý článek, komentáře (0)
Copyright © 2015-2024 SOCL.cz, RSS 2.0
Všechna práva vyhrazena, nebo tak nějak.