SOCL.cz
blog nejen o Internetu

Dočasný e-mail? Pomalu ale jistě!

publikováno 21. 3. 2021 v 10:51

Pomalu to bude celý jeden rok, co jsem avizoval započetí prací na mém novém projektu - dočasném e-mailu, tedy na webové aplikaci pro vytváření dočasných e-mailových schránek. Tak jak jsem nyní daleko? :-)

Popravdě? Slabota. Česká doména, co jsem ji dlouho vymýšlel a následně pro tento projekt zakoupil, včera po roce praktické nečinnosti expirovala. A za celou tu dobu jsem nebyl s to projekt rozjet. Na druhou stranu jsem ale v akci u Wedosu zakoupil EU doménu na 10 let, a to ve stejném znění, jako byla její CZ varianta. Takže mám 10 let na to projekt rozjet. :-) Ne, to je vtip, snad to nebude trvat tak dlouho. Možná i díky pandemii Covidu, možná díky velkému pracovnímu vytížení (v práci řešíme IROPy jako na běžícím pásu) prostě na nějaké to domácí programování nebyl čas. Nebo spíše chuť - toho času je právě díky pandemii dostatek.

Tak fajn, jak jsem daleko? Systém vytváří dočasné schránky, přijímá e-maily, následně je maže po uplynutí určitého času - tohle všechno funguje výtečně. Jediné, co mi vlastně chybí, je možnost prohlížení e-mailů uživatelem. Asi to nejméně zajímavé na naprogramování. Co jsem se tak po roce zase mrknul po Internetu, konkurence je v tomhle obrovská. Alespoň ta zahraniční. Jeden český projekt na toto téma zanikl. A druhý, co se stále drží, je hnusný jak noc a navíc asi ani nefunguje. Ale stejně jako jsem si naprogramoval svůj vlastní zkracovač URL adres, chci si naprogramovat i dočasný e-mail. Tak snad brzo...

štítky: e-mail PHP spam
2024x přečteno

Komentáře k článku (0)

Zatím nikdo nic nenapsal, chcete být první?
Vaše jméno/přezdívka: (max 40 znaků)

Web: (nepovinné, zadejte s http(s)://, max 100 znaků)

Opiště sekvenci znaků:

captcha!

Zde napište komentář: (max 512 znaků)

Copyright © 2015-2024 SOCL.cz, RSS 2.0 RSS kanál blogu
Všechna práva vyhrazena, nebo tak nějak.

WEDOS BANNER