SOCL.cz
blog nejen o Internetu

Volba prezidenta - Petr Pavel na Hrad!

publikováno 27. 1. 2023 v 8:10

Nerad se bavím o politice. Tisíc lidí, tisíc chutí. Někdo má takovou zkušenost, někdo makovou. A jak mne v minulosti politika prakticky nezajímala, dnešní den to je jiné - k prezidentským volbám jít prostě musím, pokládám to za svou povinnost vůči tomuto státu a dobrým lidem v něm! :-)

Miloš
Současný prezident Miloš s virózou, kolorováno

Víte, proč mne politika v minulých letech příliš nezajímala? Odpověď je snadná - bylo mi z ní vyloženě špatně. Politici nehájili zájmy lidu, ale zejména ty své. Tak to bylo, tak to je a určitě i bude. Zloděj vedle zloděje. Lhář vedle lháře. A pak tu byli a jsou zloději, co nejen kradli, ale i lhali. To je česká politická scéna v kostce. A prezident? Václav Havel byl celkem fajn. Václav "Kikina" Klaus byl sebestředný narcis a zloděj per - žádné péro před ním nebylo v bezpečí. A zatím nejhorší prezident (imho) byl Miloš Zeman - opilec, sprosťák a odporný člověk a tvrdí-li někdo, že tomu tak není, žije patrně v jiném vesmíru. Už chápete, proč se nerad bavím o politice? Není to totiž vůbec nic hezkého...

A podle toho, co jsem napsal výše, asi správně hádáte, koho budu volit. Nebude to nikdo jiný než generál Petr Pavel. Připadá mi, že by to mohl být někdo, na koho můžeme být zase hrdi, kdo nám neudělá ostudu, kdo nás ve světě bude dobře reprezentovat. Nový prezident se může pokusit stmelit i náš národ, ale to je spíše věc nemožná. Nebudu mu mít za zlé, když se to nepovede. Na internetech je toho napsáno mnoho, takže pokud vás zajímá, proč zrovna generála Pavla a ne velkostatkáře Babiše, mrkněte na nějaká videa a na jeho web www.generalpavel.cz. Každý nechť volí podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Třeba to vyjde. :-)

prezident generál Pavel
Prezident Petr Pavel :-)

štítky: generál prezident
1391x přečteno

Komentáře k článku (0)

Zatím nikdo nic nenapsal, chcete být první?
Vaše jméno/přezdívka: (max 40 znaků)

Web: (nepovinné, zadejte s http(s)://, max 100 znaků)

Opiště sekvenci znaků:

captcha!

Zde napište komentář: (max 512 znaků)

Copyright © 2015-2024 SOCL.cz, RSS 2.0 RSS kanál blogu
Všechna práva vyhrazena, nebo tak nějak.

WEDOS BANNER